Reklama

Reklama

R8 Basket AZS Politechnika Kraków – Pogoń Ruda Śląska 73:64

R8 Basket AZS Politechnika Kraków kontynuuje zwycięski marsz. Podopieczni Rafała Knapa wygrali kolejne, siódme z rzędu spotkanie koszykarskiej II ligi. Krakowianie pokonali zespół Pogoni Rudy Śląskiej 73:64.

Spotkanie lidera tabeli z gośćmi ze Śląska było pierwszym pojedynkiem, które R8 Basket AZS Politechnika Kraków rozegrało w małej hali Tauron Areny Kraków.

Pogoń, której daleko do wyników osiąganych przez R8 Basket, zaprezentowała się w Krakowie bardzo dobrze. Goście pokazali zaangażowanie i wolę walki, ale to było za mało, aby ograć krakowski "Dream-Team".

Najlepiej w drużynie gospodarzy zaprezentował się Michał Baran, który zdobył 15 punktów. O zaledwie "oczko" gorszy był Jakub Dwernicki, a tradycyjnie już regularnie punktował również Wojciech Pisarczyk (11 punktów).

Reklama

Udane spotkanie zanotował również Piotr Stępak, który dołączył do zespołu Rafała Knapa dwa tygodnie temu.

Kolejnym rywalem R8 Basket, które w siedmiu meczach odniosło komplet zwycięstw, będzie MCKiS Termo-Rex Jaworzno. 

R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Pogoń Ruda Śląska 73:64


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy