Reklama

Reklama

Pjongczang 2018

Pjongczang 2018. Laurie Blouin miała wypadek na treningu slopestyle'u

Kanadyjska snowboardzistka Laurie Blouin mocno potłukła się podczas piątkowego treningu w Pjongczangu, gdzie ma wziąć udział w olimpijskim konkursie slopestyle.

21-letnia zawodniczka jest aktualną mistrzynią świata.

Podczas piątkowego treningu na olimpijskim obiekcie w Pjongczangu z impetem upadła na zeskok. Nie mogła opuścić obiektu o własnych siłach i została przetransportowana na saniach.

Młoda zawodniczka trafiła do szpitala na badania.

Kanadyjski Komitet Olimpijski nie poinformował, jakie obrażenia odniosła Blouin, ale wydał komunikat, że zawodniczka jest przytomna, świadoma i wraca do wioski olimpijskiej pod opieką lekarza.

Blouin specjalizuje się w snowboardowych konkurencjach slopestyle (wykonywanie różnych ewolucji np. skoków, rotacji podczas jazdy) i big air (wykonywanie trików podczas skoku ze specjalnej rampy).

Reklama

W tej pierwszej konkurencji w minionym roku wywalczyła mistrzostwo świata w Sierra Nevada, a przed pięcioma laty była mistrzynią świata juniorek.

W Pjongczangu ma zadebiutować na igrzyskach olimpijskich.

Oglądaj igrzyska i poczuj te emocje gdziekolwiek jesteś! Sprawdź teraz

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy