Reklama

Reklama

Pjongczang 2018

Pjongczang 2018. Kwalifikacje slopestyle kobiet odwołane

Z powodu zbyt silnego wiatru zaplanowane na niedzielę kwalifikacje kobiet w snowboardowej konkurencji slopestyle zostały odwołane. Wszystkie zawodniczki wystąpią w finale. Wcześniej rywalizację o medale igrzysk w Pjongczangu zdążyli zakończyć mężczyźni.

Początkowo organizatorzy rozpoczęcie kwalifikacji przełożyli o trzydzieści minut, później je odwołali. Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) poinformowała na Twitterze, że wszystkie zawodniczki zostaną dopuszczone do poniedziałkowego finału, ale zamiast trzech przejazdów odbędą się dwa. Polki w tej konkurencji nie startują.

Kilka godzin wcześniej na tym samym stoku o medale walczyli mężczyźni. Niespodziewanie wygrał 17-letni Amerykanin Redmond Gerard.

To kolejna zmiana niedzielnego programu igrzysk w Pjongczangu. Wcześniej, także z powodu silnego wiatru, na czwartek przełożono zjazd alpejczyków.

Reklama

Na igrzyskach liczy się każda sekunda. Nie trać czasu! Oglądaj na żywo

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama