Reklama

Reklama

Pjongczang 2018

Pjongczang 2018. Katie Ormerod z dwoma złamaniami na treningach

Snowboardzistka Katie Ormerod, która była jedną z nadziei Brytyjczyków na medal olimpijski, nie wystąpi w rozpoczynających się dziś igrzyskach w Pjongczangu. Podczas dwóch pierwszych treningów doznała dwóch złamań, które wykluczyły ją z imprezy.

20-letnia zawodniczka najpierw w wyniku upadku doznała złamania kości nadgarstka, ale nie zamierzała rezygnować z olimpijskiego startu. W czwartek z kolei nie wytrzymała jej kostka.

"Po latach marzeń o występie w igrzyskach, przyjechałam na nie i spotkał mnie pech, jakiego nigdy wcześniej nie miałam" - napisała Ormerod na Twitterze.

W Pjongczangu miała startować w konkurencjach slopestyle i big air.

W drugiej z nich w styczniu 2017 wygrała zawody Pucharu Świata w Moskwie, a w listopadzie była druga w Mediolanie.

Reklama

Oglądaj igrzyska na żywo!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy