Reklama

Reklama

Pjongczang 2018

Pjongczang 2018. Błyskawiczna reakcja Bolta, obiecał prezent Kramerowi

Najszybszy człowiek świata, emerytowany sprinter Usain Bolt pogratulował Svenowi Kramerowi złotego medalu igrzysk w Pjongczangu w łyżwiarskim wyścigu na 5000 m.

"Sven, gratuluję Ci złota i czuję się zaszczycony, że zrobiłeś na mecie mój gest. Chciałbym wysłać prezent" - napisał na Twitterze rekordzista świata na 100 i 200 m, ośmiokrotny mistrz olimpijski.

Bolt w trakcie swojej lekkoatletycznej kariery zasłynął postawą tzw. błyskawicą. Po każdym triumfie w najważniejszych zawodach stawał na środku bieżni i demonstrował swój znak rozpoznawczy. Kramer, po tym jak zdobył trzeci z rzędu złoty medal igrzysk na 5000 m zaczął naśladować Bolta.

Kramer ma w kolekcji dokładnie tyle samo krążków igrzysk, ale w innych kolorach - cztery złote, dwa srebrne i dwa brązowe. Holender w Pjongczangu chce wywalczyć jeszcze dwa złote medale.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy