Reklama

Reklama

Pjongczang 2018

IO w Pjongczangu. Trzęsienie ziemi 170 km od igrzysk

​Trzęsienie ziemi o sile 4.8 w skali Richtera uderzyło dziś rano w Koreę Południową - donosi Instytut Badań Geologicznych USA.

​Trzęsienie ziemi o sile 4.8 w skali Richtera uderzyło dziś rano w Koreę Południową - donosi Instytut Badań Geologicznych USA.

Epicentrum wstrząsów miało miejsce na wybrzeżu, w mieście Pohang, leżącym około 170 km na południowy wschód od Pjongczangu, gdzie rozgrywane są igrzyska olimpijskie.

Ani w Pjongczangu, ani w Gangueng, gdzie mieści się druga wioska olimpijska, nie odczuliśmy żadnych wstrząsów.

Nie ma żadnych doniesień o ofiarach, czy poważniejszych stratach.

Koreański Instytu Meteorologiczny twierdzi, że dzisiejsze wstrząsy są pochodną tych o sile 5.4, jakie w listopadzie uderzyły w Pohang.

Użytkownicy olimpijskiej aplikacji w wiosce olimpijskiej otrzymali na swe telefony alert, napisany w języku ... koreańskim.

Reklama

Z Pjongczangu Michał Białoński

Na igrzyskach liczy się każda sekunda. Nie trać czasu! Oglądaj na żywo

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL