Reklama

Reklama

Pekin 2022. Marek Kania zakażony koronawirusem

Piątek przynosi informacje o pozytywnych wynikach testów na obecność koronawirusa wśród członków reprezentacji Polski, którzy udali się na igrzyska w Pekinie. Dawid Brilowski z "TVP Sport" poinformował, że kolejnym zakażonym jest łyżwiarz szybki, Marek Kania.

Piątkowy poranek przyniósł doniesienia o pozytywnym wyniku testów przeprowadzonych u czterech członków kadry: Natalii Czerwonki, Magdaleny Czyszczoń (łyżwiarki szybkie), Huberta Krzysztofiaka (szef misji medycznej) oraz Arkadiusza Skoniecznego (trener). Niedługo później przekazano, że zakażony jest również, przebywający poza wioską olimpijską serwismen, Maciej Nędza-Kubiniec.

Pekin 2022. Zakażonych Polaków przybywa

Zakażeniem numer sześć w polskim obozie był przypadek lekarza Krzesimira Sieczycha. Szóstym pechowcem jest Marek Kania, o czym poinformowała redakcja "TVP Sport".

Kaja Ziomek, która również przebywa w Pekinie przekazała redakcji Interii, że zawodnicy i sztab testowani są codziennie. Nie wyklucza to więc tego, że w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne, pozytywne wyniki.

Reklama

By móc wystartować w IO, konieczne są dwa negatywne wyniki uzyskiwane dzień po dniu.

Igrzyska w Pekinie rozpoczynają się już 4 lutego. Tego dnia odbędzie się między innymi ceremonia otwarcia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy