Reklama

Reklama

Pekin 2022. Groźny wypadek. Ucierpiał fizjoterapeuta Maryny Gąsienicy-Daniel

Choć igrzyska w Pekinie jeszcze się nie rozpoczęły, ostatnie dni przed startem tej imprezy nie sa dla Polaków dobre. Od rana napływają wieści o kolejnych przypadkach zakażeń koronawirusem, zaś dziennikarz "TVP Sport", Michał Chmielewski przekazał informację o wypadku, w którym ucierpiał Przemysław Buczyński - fizjoterapeuta Maryny Gąsienicy-Daniel.

Piątkowy poranek przyniósł doniesienia o pierwszych przypadkach wykrycia COVID-19 u Polaków, którzy udali się do Pekinu. Na ten moment stwierdzono ich łącznie sześć. To jednak nie koniec problemów "Biało-Czerwonych" w "Kraju Środka".

Pekin 2022. Pech nie opuszcza PolakówMichał Chmielewski z "TVP Sport" poinformował o wypadku na trasie narciarskiej, w którym ucierpiał fizjoterapeuta Maryny Gąsienicy-Daniel, Przemysław Buczyński. - Trwają badania, podejrzenie zerwania ACL (więzadła krzyżowego przedniego - przyp.red.). W Polsce szukają opcji awaryjnych - napisał.

Igrzyska w Pekinie rozpoczynają się 4 lutego. Tego dnia zaplanowano ceremonię otwarcia imprezy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama