Reklama

Reklama

Paweł Fajdek stanął w obronie Natalii Maliszewskiej. Brutalna riposta

Natalia Maliszewska, nasza kandydatka do olimpijskiego medalu w short tracku, została bezpardonowo zaatakowana przez znanego wokalistę Ivana Komarenkę. Zagorzały przeciwnik szczepień i - jak sam to nazywa - segregacji sanitarnej nadział się jednak na bezpardonową kontrę Pawła Fajdka.

Paweł Fajdek zdążył już udowodnić, że w mediach społecznościowych wyraża opinie bezkompromisowo i dosadnie. Tak było i tym razem. Jego stanowcza reakcja to odpowiedź na obraźliwą wypowiedź Ivana Komarenki.

#StudioPekin codzienne wieści z Chin obejrzyj nasz program

Lider zespołu Ivan i Delfin, wykonawca m.in. hitu "Jej czarne oczy", zaatakował bezładnym wpisem na swoim instagramowym profilu zmagającą się w ostatnich dniach z koronawirusem Natalię Maliszewską . Na kanwie tego postu "Super Express" przygotował artykuł o sensacyjnym charakterze. 

Reklama

Natalia Maliszewska obrażona. "Jesteś tylko zwykłą frajerką"

"Natalia od początku była zaciekłą zwolenniczką testów, kwarantann i dbania o bezpieczeństwo swoje i innych. Cóż, Natalio, gdybyś zachowywała się jak Novak Djoković, to byś została bohaterką. A tak jesteś tylko zwykłą frajerką" - to fragment bezceremonialnej opinii Komarenki

Niespodziewanie znanego wokalistę bez pardonu skontrował nasz utytułowany młociarz, Paweł Fajdek. W trzech zdaniach zamieszczonych na Twitterze uderzył w piosenkarza z całą mocą.  

Kiedy i gdzie oglądać starty Polaków - Sprawdź teraz!

"Typ z mordą żula szukający rozgłosu. Taki cep jak ty powinien 20 lat temu zostać i pływać z delfinami. A Super Express za ten artykuł powinniście trafić do piekła" - napisał Fajdek.  

Z powodu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa Maliszewska nie wystartowała podczas igrzysk w Pekinie na swoim koronnym dystansie 500 metrów. Obecnie, po odbyciu kwarantanny, trenuje już na lodzie i przygotowuje się do wyścigu na 1000 i 1500 metrów oraz do rywalizacji sztafet.  

Sportową sylwetkę Natalii Maliszewskiej znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL