Reklama

Reklama

Wielka gwiazda znów na igrzyskach olimpijskich. Tym razem w innej roli

Lindsey Vonn, niedawna gwiazda narciarstwa alpejskiego, złota medalista IO w Vancouver z 2010 roku, jedzie na igrzyska w Pekinie, lecz tym razem w innej roli. Będzie pracowała jako główna korespondentka NBC.

Lindsey Vonn to supergwiazda narciarstwa alpejskiego. Amerykanka ma w dorobku trzy medale olimpijskie, w tym ten z najcenniejszego kruszcu w zjeździe, zdobyty 12 lat temu w Kanadzie. Poza tym, też w Vancouver, zdobyła brąz w supergigancie. Osiem lat późnej, na igrzyskach w Pjongczangu, znów stanęła na najniższym stopniu podium w zjeździe.

Lindsey Vonn ze sportowej emerytury do telewizji

Z wyczynowym uprawianiem sportu pożegnała się w 2019 roku, po zdobyciu brązowego medalu mistrzostw świata w Are w swoim koronnym zjeździe.

Ta multimedalistka ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością, a teraz karierę będzie próbowała robić po drugiej stronie ekranu.

37-letnia Lindsey Vonn w tym miesiącu zadebiutowała jako członkini zespołu redakcyjnego NBC Sports, a już teraz dowiadujemy się, że najlepsza alpejka w historii Pucharu Świata dostanie szansę występu z mikrofonem w dłoni na zimowych igrzyskach w Pekinie.

Reklama

Najważniejsza impreza czterolecia ruszy 4 lutego, a Vonn rozpocznie pracę w Chinach już dwa dni wcześniej. Dla uroczej Amerykanki NBC przewidziało rolę głównej korespondentki.

- Jestem podekscytowana, że mogę podzielić się moją perspektywą oraz moim wglądem w to, co sportowcy mogą czuć w momentach wysokiego napięcia. Moje pierwsze wspomnienia z igrzysk pochodziły z transmisji NBC, więc jestem bardzo zafascynowana współpracą z tym zespołem - powiedziała Vonn.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama