Reklama

Reklama

Aż 6 kanałów Eurosport z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Pekin 2022 dostępnych dla wszystkich abonentów Polsat Box

Wszyscy abonenci Polsat Box będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022, które startują już 4 lutego. To największe wydarzenie sportowe świata będzie transmitowane w Eurosport 1 i 2 oraz w 4 dodatkowych kanałach Eurosport, w tym w jednym w 4K, do których dostęp otrzymają wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej od Polsat Box.

W Polsat Box Zimowe Igrzyska Olimpijskie będzie można oglądać w 6 kanałach Eurosport - Eurosport 1 i 2 nadawanych w HD oraz 4 okolicznościowych - Eurosport 3, 4 i 5 w HD i Eurosport 4K, które operator włączy na czas Olimpiady. Dodatkowo w ramach "otwartego okna", zaplanowanego do 20 lutego, Polsat Box zapewni możliwość oglądania głównych stacji Eurosport 1 i 2 wszystkim abonentom, od najniższych pakietów. Wszystko to bez dodatkowych opłat.

Program Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 obejmuje 15 dyscyplin i 109 konkurencji. Weźmie w nich udział około 2900 sportowców z ponad 90 Narodowych Komitetów Olimpijskich. Abonenci Polsat Box korzystający z telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem będą mogli śledzić zmagania sportowców na 6 antenach Eurosport, które zapewnią aż 850 godzin godzin transmisji z Olimpiady. Znajdą je na następujących pozycjach w swoich dekoderach:

Reklama

·         Eurosport 1 (pozycja 333): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, różne dyscypliny

·         Eurosport 2 (pozycja 334): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, różne dyscypliny

·         Eurosport 3 (pozycja 335): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, hokej na lodzie

·         Eurosport 4 (pozycja 336): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, łyżwiarstwo (figurowe, szybkie, short-track)

·         Eurosport 5 (pozycja 337): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, curling

·         Eurosport 4K (pozycja 338): najważniejsze zimowe rozgrywki sportowe oraz ceremonia otwarcia i ceremonia zamknięcia

Widzowie poza emocjonującymi zmaganiami wybitnych sportowców będą również mogli cieszyć się oprawą komentatorską zapewnioną przez wielu znakomitych ekspertów. Igrzyska skomentują m.in.: Justyna Kowalczyk, Tomasz Sikora, Tomasz Jaroński, Magdalena Pałasz, Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, Mariusz Czerkawski czy Katarzyna Woźniak. Na żywo, prosto z Pekinu relacje poprowadzi duet: Marek Rudziński i Igor Błachut.

W Polsat Box oglądasz, jak chcesz

Jeszcze większą swobodę kibicowania zapewniają abonentom Polsat Box nowoczesne funkcje dekoderów - dostępne na wszystkich kanałach Eurosport - umożliwiające przewijanie, zatrzymywanie i powtarzanie wybranych audycji podczas oglądania rywalizacji w ulubionej dyscyplinie:

·         TimeShift - zatrzymywanie i przewijanie określonych programów do 2 godzin,

·         reStart - oglądanie określonych programów z kanałów od początku,

·         CatchUP - dostęp do określonych programów do 2 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat i bez konieczności nagrywania.

Abonenci Polsat Box wszystkie kanały Eurosport będą mogli oglądać w ramach swojego pakietu TV, a także na komputerach, laptopach, smartfonach i tabletach w Polsat Box Go.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy