Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski na MŚ w narciarstwie klasycznym

Skład reprezentacji Polski na MŚ w narciarstwie klasycznym Oberstdorf-Allgau 2021 ogłoszony przez Polski Związek Narciarski.

Reklama

SKOKI NARCIARSKIE KOBIET

Reklama

Kadra:

Kinga Rajda - KS AZS AWF Katowice

Anna Twardosz - KS AZS AWF Katowice

Nicole Konderla - KS AZS AWF Katowice

Joanna Szwab - KS AZS AWF Katowice

Kamila Karpiel - AZS Zakopane

Sztab szkoleniowy:

Łukasz Kruczek - trener główny

Marcin Bachleda - asystent trenera głównego

Paulina Węgrzyn-Gębuś - fizjoterapeutka

SKOKI NARCIARSKIE MĘŻCZYZN

Kadra:

Kamil Stoch - KS Eve-nement Zakopane

Dawid Kubacki - TS Wisła Zakopane

Piotr Żyła - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe

Andrzej Stękała - AZS Zakopane

Jakub Wolny - LKS Klimczok Bystra

Klemens Murańka - TS Wisła Zakopane

Sztab szkoleniowy

Michał Doleżal - trener główny

Grzegorz Sobczyk - asystent trenera głównego

Andrzej Zapotoczny - trener techniczny

Radek Żidek - trener techniczny

Łukasz Gębala - fizjoterapeuta

Aleksander Winiarski - lekarz

Kacper Skrobot - serwismen

Kamil Skrobot - serwismen

Paweł Witczak - analityk IT i logistyk

Adam Małysz - dyrektor koordynator ds. skoków i KN w PZN, attache polskiej reprezentacji na MŚ w Oberstdorfie

BIEGI NARCIARSKIE KOBIET

Kadra:

Izabela Marcisz - Stowarzyszenie Sportowe Prządki-Ski

Monika Skinder - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Karolina Kaleta - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany

Weronika Kaleta - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany

Karolina Kukuczka - MKS Istebna

Sztab szkoleniowy:

Martin Bajcicak - trener główny

Rafał Węgrzyn - asystent trenera głównego

Justyna Kowalczyk-Tekieli - trener współpracujący

Mateusz Chowaniak - serwisem

Peep Koidu - serwismen

Jaan Alvela - serwismen

Meelis  Aasla - serwismen

Sven Rakoszek - fizjoterapeuta

Oleksij Pysarenko - terapeuta / dietetyk

BIEGI NARCIARSKIE MĘŻCZYZN

Kadra:

Maciej Staręga - UKS Rawa Siedlce

Dominik Bury - KS AZS AWF Katowice

Kamil Bury - KS AZS AWF Katowice

Kacper Antolec - KS AZS AWF Katowice

Mateusz Haratyk - NKS Trójwieś Beskidzka

Sztab szkoleniowy:

Lukas Bauer - trener główny

Kamil Fundanicz - asystent trenera głównego

Andrzej Michałek - szef serwisu

Paweł Fundanicz - serwismen

Piotr Pilch - serwismen

Bartłomiej Rucki - serwismen

Paweł Gurbisz - fizjoterapeuta

KOMBINACJA NORWESKA

Zawodnicy:

Szczepan Kupczak - SSR LZS Sokół Szczyrk

Andrzej Szczechowicz - TS Wisła Zakopane

Sztab szkoleniowy:

Tomisław Tajner - trener

Mariusz Hluchnik - asystent trenera

Piotr Śliwka - serwismen

Daniel Hankus - fizjoterapeuta

Dowiedz się więcej na temat: MŚ w Oberstdorfie