Reklama

Reklama

MŚ U-20 2019 w Polsce

MŚ do lat 20. Kadra Polski i naszych rywali

Oto 21-osobowe kadry na MŚ U-20 reprezentacji Polski oraz naszych grupowych rywali - drużyn Kolumbii, Senegalu i Tahiti.

POLSKA

Bramkarze: Radosław Majecki (Legia Warszawa), Miłosz Mleczko (Puszcza Niepołomice), Karol Niemczycki (NAC Breda).

Obrońcy: Jakub Bednarczyk (FC St. Pauli), Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze), Maik Nawrocki (Werder Brema), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Serafin Szota (Odra Opole), Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin).

Pomocnicy: Mateusz Bogusz (Leeds United), David Kopacz (VfB Stuttgart), Adrian Łyszczarz (GKS Katowice), Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk), Tymoteusz Puchacz (GKS Katowice), Michał Skóraś (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen), Nicola Zalewski (AS Roma), Marcel Zylla (Bayern Monachium).

Reklama

Napastnicy: Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin), Dominik Steczyk (1. FC Nuernberg).

Trener: Jacek Magiera.

KOLUMBIA

Bramkarze: Juan David Lemus Quintero (Llaneros), Kevin Leonardo Mier Robles (Atletico Nacional), Reynaldo Miguel Fontalvo Freile (Barranquilla F.C.).

Obrońcy: Andres Felipe Balanta Cifuentes (Deportivo Cali), Juan Sebastian Palma Micolta (Once Caldas), Andres Felipe Reyer Ambuila (Atletico Nacional), Carlos Eccehomo Cuesta Figueroa (Atletico Nacional), Carlos Teran Diaz (Envigado Futbol Club), Brayan Emanuel Vera Ramirez (Leones F.C.), Anderson Arroyo Cordoba (KAA Gent).

Pomocnicy: Gustavo Adolfo Carvajal Gomez (America), Andres Felipe Amaya Rivera (Atletico Huila), Yeiler Andres Goez (Atletico Nacional), Hayen Santiago Palacios Sanchez (Atletico Nacional), Jaime Alberto Alvarado Hoyos (Hercules).

Napastnicy: Johan Stiven Carbonero Balanta (Once Caldas), Deiber Jair Caicedo Mideros (Deportivo Cali), Luis Fernando Sandoval Oyola (Barraquilla F.C.), Juan Camilo Hernandez Suarez (Huesca), Luis Fernando Sinisterra Lucumi (Feyenoor), Ivan Dario Angulo Cortes (Palmeiras/Brazylia).

Trener: Arturo Reyes.

SENEGAL

Bramkarze: Dialy Kobaly Ndiaye (Cayor Foot), Cheikh Kane Sarr (Nastic Tarragona 9Espagne), Francois Djiba (Diambars).

Obrońcy: Souleymane AW (KAS Eupen), Abdoulaye Niakhate Ndiaye (DSC), Mouhamed Mbow (Reims), Formose Mendy (Darou Salam), Moussa Ndiaye (Excellence Foot), Souleymane Cisse (Stade de Mbour) Alpha Diounkou (Manchester City).

Pomocnicy: Lopy Dion (Oslo), Ousseynou Cavin Diagne (Le Mans), Amadou Sagna (Cayor Foot) Ousseynou Niang (Diambars), Amadou Ciss  (FF Sittard), Ibrahima Drame (Diambars).

Napastnicy: Ibrahima Niane (FC Metz), Amadou Dia Ndiaye (FC Metz), Youssouph Badji (Casa Sports), Mamadou Lamine Danfa (Casa Sports), Faly Ndaw (TFC).

Trener: Youssouph Dabo.

TAHITI

Bramkarze: Moana Pito (Tefana), Tevaearai Tamatai (Venus), Josselin Capel (AS Saint-Etienne).

Obrońcy: Samuel Liparo (US Concarneau), Tevaitini Teumere (Toulouse FC), Mauri Heitaa (Venus), Etienne Tave (Venus), Hennel Tehaamoana (Dragon).

Pomocnicy: Roonui Tehau (Venus), Yann Vivi (Jeunes), Hugo Boube (Jeunes), Tehauarii Holozet (Tefana), Diego Araneda (Central Sport), Ramanui Amau (Venus), Kitin Maro (Venus), Herehaunui Ferrand (Central Sport), Terai Bremond (Toulouse FC), Kavai'ei Morgant (US Concarneau).

Napastnicy: Eddy Kaspard (Trelissac FC), Kalahani Beaumert (Tefana), Tutehau Tufariua (Taiarapu).

Trener: Bruno Tehaamoana.