Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Wolfsburg - Hamburg. Jakub Błaszczykowski w pierwszym składzie!

Jakub Błaszczykowski wraca do wyjściowego składu VfL Wolfsburg! Polski skrzydłowy rozpocznie od pierwszej minuty mecz z HSV Hamburg, który rozpocznie się dziś o 15.30. Kuba czekał na to dokładnie pół roku.

Ostatni raz w wyjściowym składzie mecz ligowy Błaszczykowski rozpoczął 28 października zeszłego roku. Oznacza to, że jego przerwa trwała... dokładnie sześć miesięcy, a więc pół roku.

Absencja Błaszczykowskiego spowodowana była urazem pleców, z którym długo nie mogli poradzić sobie niemieccy lekarze. Na ratunek Kubie przyszli więc lekarze z Płocka, gdzie przez kilka tygodni skrzydłowy rehabilitował się w ośrodku Wisły.

Powrót do gry 32-letniego pomocnika to świetna wiadomość dla fanów kadry Adama Nawałki, który z wysokości trybun ma oglądać dzisiejsze spotkanie "Wilków".

Jako pierwszy informację o powrocie Błaszczykowskiego do gry podał dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Tomasz Włodarczyk.

Początek meczu Wolfsburg - Hamburg dziś o godzinie 15.30.

WG

Bundesliga: wyniki, tabela, terminarz, strzelcyReklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.