Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Polska - Urugwaj. Kadra trenowała bez "Lewego"

Robert Lewandowski nie wziął udziału w popołudniowym treningu, który odbył się na stadionie Polonii Warszawa. Występ kapitana naszej kadry w piątkowym spotkaniu z Urugwajem stoi pod znakiem zapytania.

Zapraszamy na relację na żywo z towarzyskiego meczu Polska - Urugwaj!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

- Decyzja zależeć będzie od mojego zdrowia. Na razie ciężko cokolwiek powiedzieć - tłumaczył piłkarz Bayernu Monachium na konferencji prasowej.

Trening kadry na Polonii jak zawsze ściągnął sporo łowców autografów. Piłkarze po raz kolejny nie rozczarowali kibiców i chętnie pozowali do zdjęć. Trening był otwarty dla mediów przez kwadrans. Przez ten czas piłkarze skupili się na rozgrzewce, rozciąganiu i grze "w dziadka".

Reklama

Później piłkarze zapewne pracowali nad nową taktyką. W najbliższych meczach Nawałka chce przetestować ustawienie z trzema środkowymi obrońcami.

Tak naprawdę jedynym piłkarzem, który ma doświadczenie gry w takim systemie jest Kamil Glik. Właśnie trójką z tyłu grało Torino, którego Glik był jednym z najważniejszych zawodników.

Problemy ze zdrowiem Lewandowskiego mogą otworzyć drogę do składu innym. Nawałka będzie musiał dać prawdziwą szansę Kamilowi Wilczkowi lub Jakubowi Świerczokowi.

Krzysztof Oliwa