Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Polska - Nigeria. Lewandowski i Piszczek już trenowali z drużyną

Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek, po wczorajszej absencji, trenowali dziś z zespołem Adama Nawałki we Wrocławiu. W piątek o 20.45 reprezentacja Polski zagra towarzysko z Nigerią.

Reklama

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Nigeria

Reklama

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Mimo mroźnej aury na reprezentację pod stadionem ponownie czekała duża grupa fanów.

Przedpołudniowy trening piłkarskiej reprezentacji był drugim podczas przygotowań do piątkowego meczu z Nigerią. We wtorek zabrakło Lewandowskiego i Piszczka, ponieważ selekcjoner Nawałka uznał, że należy im się odpoczynek. W środę obaj pojawili się już na boisku, podobnie jak Bartosz Bereszyński, który na zgrupowanie przyjechał z kontuzją. Obrońca Sampdorii Genua ćwiczył indywidualnie przy linii bocznej boiska.

Podobnie jak zajęcia wtorkowe, również w środę trening był zamknięty dla kibiców. Mimo wszystko fani - bez względu na mroźną aurę - pojawili się pod stadionem. Tak jest właściwie od poniedziałku, kiedy kibice "Biało-Czerwonych" od samego rana do wieczora czekali pod hotelem na piłkarzy, aby zdobyć autograf, podpis na piłce czy zrobić sobie wspólną fotografię.

- Nie da się z każdym zrobić zdjęcia i każdemu złożyć podpis, bo kibiców jest naprawdę bardzo wielu. Ale tak ogromne zainteresowanie reprezentacją pokazuje, jak bardzo popularna jest w naszym kraju piłka nożna - powiedział kapitan Lewandowski.

Wszystko wskazuje, że w piątek Stadion Wrocław będzie wypełniony do ostatniego miejsca, bo w sprzedaży pozostało już tylko około stu biletów. Początek spotkania o godzinie 20.45.

Cztery dni później "Biało-Czerwoni" zmierzą się w Chorzowie na Stadionie Śląskim z Koreą Południową.