Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Polska - Litwa 4-0. Tajemnicza kradzież VIP-owskich biletów

​Tajemnicza kradzież VIP-owskich biletów na mecz Polska - Litwa na Stadionie Narodowym. Policjanci szukają złodzieja, który przed towarzyskim spotkaniem ukradł 40 wejściówek.

Bilety były warte aż 96 tys. zł, bo to były wejściówki dla specjalnych gości. Ich kradzież zgłosiła spółka PL.2012+, zarządzająca Stadionem Narodowym.

Jeszcze w dniu, w którym odbywał się mecz, policji udało się odzyskać 37 biletów. Teraz osoby, które na ich podstawie weszły na stadion, będą przesłuchiwane przez policję.

Wciąż nie wiadomo kto ukradł te bilety, a potem je odsprzedał.

"Podczas prowadzonych zabezpieczeń policjanci odzyskali 37 biletów" - powiedziała PAP komisarz Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa Praga Południe.

Reklama

"Wstępne ustalenia wskazują, że mamy do czynienia z kradzieżą. W przypadku potwierdzenia tej hipotezy sprawcy będzie grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności" - tłumaczy kom. Węgrzyniak.

Mecz Polska - Litwa był ostatnim sprawdzianem dla Polaków przed mistrzostwami świata w Rosji. "Biało-Czerwoni" wygrali 4-0.

Krzysztof Zasada

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.