Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Trzej Polacy w najgorszej "jedenastce" turnieju

Po fatalnym występie na mundialu, obecność polskich zawodników w najgorszej jedenastce turnieju nie musi aż tak bardzo dziwić, ale aż trzech? I to nie tych, którzy wydawali się najsłabsi.

Jedenastkę piłkarzy, którzy zawiedli sporządził dziennik "L’Equipe", na podstawie średniej ocen przyznawanych po każdym spotkaniu. W gronie tym nie brakuje gwiazd, choćby trzech Niemców - Samiego Khediry, Mesuta Oezila oraz Thomasa Mullera. Tak samo licznie reprezentowani są jednak Polacy. I co ciekawe, najgorszą średnią zanotowali Łukasz Piszczek, Maciej Rybus (obaj po 3 w 10-stopniowej skali) i Jacek Góralski (3,5).

Oprócz nich w tej niechlubnej drużynie znaleźli się jeszcze: bramkarz Caballero (Argentyna), obrońcy Alvarez (Meksyk) i Duarte (Kostaryka) oraz napastnicy Sisto (Dania) i Iheanacho (Nigeria).

Reklama

W zestawieniu znaleźli się zawodnicy, którzy zagrali przynajmniej w dwóch spotkaniach.

Dla przeciwwagi najlepszą "jedenastkę" turnieju utworzyli, zdaniem "L’Equipe": Courtois - Trippier, Varane, Thiago Silva, Hernandez - Pogba, Modrić, De Bruyne - Mbappe, Cavani, Hazard.

RP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.