Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Kamil Grosicki przed meczem z Kolumbią: Liczy się tylko drużyna i zwycięstwo

"Dziś zagramy dla naszego Kraju, dla naszej dumy - liczy się tylko drużyna i zwycięstwo" - napisał w mediach społecznościowych piłkarz reprezentacji Polski Kamil Grosicki. "Biało-Czerwoni" zmierzą się z Kolumbią już dziś o godz. 20.

"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" - stwierdził Grosicki. "Bądźcie z nami - potrzebujemy Was jak zawsze" - dodał, zwracając się do kibiców.

Reklama

"Biało-Czerwoni" na inaugurację przegrali 1-2 z Senegalem, podobnie jak Kolumbia z Japonią. Druga porażka może oznaczać koniec szans na wyjście z grupy.

W składzie zespołu Adama Nawałki szykuje się sporo zmian w porównaniu z meczem z Senegalem. Polacy, spodziewając się ofensywy Kolumbijczyków, zagrają prawdopodobnie defensywnie i będą czekać na kontrataki.

W drużynie z Ameryki Południowej zabraknie ukaranego czerwoną kartką już w trzeciej minucie meczu z Japonią doświadczonego pomocnika Carlosa Sancheza. Tymczasem trener Orłów ma już do dyspozycji wracającego po kontuzji barku Kamila Glika, choć możliwe, że jeszcze nie zaryzykuje ze wstawianiem go do składu.