Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Grosicki ostro odpowiada na komentarze kibiców

Po rozstaniu z mistrzostwami świata, reprezentanci Polski stale borykają się z falą krytyki. Pod niedawno zamieszczonym zdjęciem na Instagramie, piłkarze wdali się w dyskusje z kibicami. - Mózgu, Ty myślisz, że ja nie przeżyłem porażki? Co Ty wiesz o porażce? – napisał do kibica Kamil Grosicki.

Polacy nie zdołali wyjść z grupy na mundialu w Rosji, przegrywając dwa z trzech spotkań. Zawiedzione nadzieje kibiców dają się we znaki niemal od pierwszej porażki i wszystko wskazuje na to, że część kadrowiczów nie potrafi pogodzić się z negatywnymi opiniami na swój temat.

Reklama

Przed dwoma dniami na Instagramie Kamila Grosickiego pojawiło się nowe zdjęcie, a wraz z nim setki niepochlebnych komentarzy. Dyskusja pomiędzy fanami nie powinna dziwić, ale już fakt, że wdał się w nią piłkarz, z pewnością nie odbiła się pozytywnie na wizerunku tego zawodnika.

- Mózgu, Ty myślisz, że ja nie przeżyłem porażki? Co Ty wiesz o porażce? - odpowiedział piłkarzom Grosicki.

Jedna z użytkowniczek skomentowała zdjęcie słowami "oszuści i bydło". Nie pozostał na to bierny Grosicki. - Chciałbym Ciebie spotkać na żywo - napisał reprezentant Polski.

W dyskusję zaangażował się również Jacek Góralski, który w komentarzach przekomarzał się z kolegą z kadry.

Pomimo, iż słowa kibiców nie należą do grzecznych, nie ma wątpliwości, że piłkarzom reprezentującym Polskę nie wypada publicznie prowadzić do rozmowy na takim poziomie.

Aleksandra Bazułka

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Grosicki | mundial 2018 | Jacek Góralski