Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

MŚ Rosja 2018. "The Guardian" ocenił poziom "polskiej" grupy

Angielski dziennik "The Guardian" ocenił poziom grup przyszłorocznych mistrzostw świata. O grupie H, w której zagrają "Biało-Czerwoni" napisano, że jest "słaba".

Dziennikarze "The Guardian" oceniali grupy w pięciostopniowej skali. Od najsłabszej, przez słabą, wyrównaną, aż po mocną i najmocniejszą.

Za najsłabszą, co nie podlega większej dyskusji, uznano grupę A, w której wystąpią Rosjanie, Saudyjczycy, Egipcjanie oraz Urugwajczycy.

Mianem "słabej" określono grupy C (z Francją, Australią, Peru oraz Danią) i H (Polska, Senegal, Kolumbia i Japonia).

Za wyrównane "The Guardian" uznał grupy D (z Argentyną, Islandią, Chorwacją i Nigerią) i F (Niemcy, Szwecja, Meksyk, Korea Południowa).

Reklama

Jako "silne" oceniono grupy E (Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka i Serbia) i G (Belgia, Panama, Tunezja i Anglia). O ile wskazanie grupy z "Canarinhos" nikogo nie dziwi, o tyle wspomnienie "angielskiej" grupy można uznać za kontrowersyjne.

Najsilniejszą grupą Anglicy okrzyknęli grupę B, w której zagrają Hiszpanie, Portugalczycy, Marokańczycy oraz Irańczycy.

KK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.