Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

MŚ Rosja 2018. Bojowy komentarz Roberta Lewandowskiego po losowaniu

Robert Lewandowski zareagował na wynik losowania "polskiej" grupy na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Rosji. Kapitan naszej reprezentacji jest w bojowym nastroju, co wyraził w swoim komentarzu.

"Każdy mecz będzie prawdziwą bitwą o zwycięstwo. Czas napisać nową historię" - wyartykułował "Lewy" za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie.

Na tym kapitan Orłów nie poprzestał i postanowił sprowokować, tym razem na Twitterze, kolegę z Bayernu Monachium i reprezentanta Kolumbii Jamesa Rodrigueza. "Naszym celem jest wyjście z grupy, ale trafiliśmy na trudnych rywali. Zrobimy wszystko, by nasi kibice mogli jak najdłużej marzyć. Chcemy po prostu rozegrać trzy dobre spotkania" - napisał James.

Riposta Lewandowskiego w kierunku Rodrigueza była konkretna: "Pamiętam twoje piękne gole w poprzednich mistrzostwach świata. Mam nadzieję, że zapamiętasz moje z Rosji".

Reklama

Polacy mogli trafić dużo gorzej, bo w drugim koszyku czaiła się Hiszpania i Anglia, a z trzeciego chrapkę na "Biało-czerwonych" miała reprezentacja Danii.

Stało się inaczej i Orły Adama Nawałki na otwarcie mundialu zmierzą się z Senegalem, następnie z Kolumbią, a rozgrywki grupowe zakończą starciem z Japonią. Wszyscy liczą, że spotkanie z kadrą z "Kraju Kwitnącej Wiśni" nie będzie dla naszego zespołu pożegnaniem z mistrzostwami świata.

Występy na rosyjskich boiskach Polacy zainaugurują 19 czerwca w Moskwie (godz. 14), na stadionie Spartaka.

Czy Lewandowski zostanie jedną z gwiazd mundialu? W eliminacjach, które zakończyły się grupowym zwycięstwem Polski, "Lewy" grał na fantastycznym poziomie i z dorobkiem 18 goli został najlepszym strzelcem na Starym Kontynencie.

AG