Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Monaco: Kamil Glik może jechać na mundial

Kamil Glik dostał zielone światło od lekarzy, aby dołączyć do polskiej reprezentacji i wziąć udział w mistrzostwach świata w Rosji – powiedział nam Julien Crevelier, rzecznik prasowy Monaco. Zadzwonilismy do niego, gdy okazało się, że polski zawodnik ma się coraz lepiej, a kontuzja barku, której doznał przed tygodniem nie musi go wykluczyć z udziału w imprezie.

- Oznacza to, że klub AS Monaco wydał zgodę na wyjazd Glika na mundial do Rosji. Badania, które przeszedł dzisiaj w klinice w Nicei wykazały, że jest to możliwe - mówi Crevelier.

Rzecznik Monaco dodaje jednak, że - wprawdzie klub nie widzi przeciwwskazań do powrotu Glika na boisko - ale decyzję o starcie zawodnika na turnieju, który zaczyna się w tym tygodniu (Polacy grają pierwszy mecz w przyszły wtorek, 19 czerwca) musi jeszcze podjąć sztab polskiej kadry.

Trener Adam Nawałka zapowiedział dzisiaj na konferencji, że nie chce uprzedzać faktów, będzie jedynie trzymał kciuki za Kamila. - - Jeśli będzie szansa chociaż na ostatni mecz, to oczywiście decyzja będzie na tak. Pamiętajmy jednak, że to ciężki uraz i trudne decyzje będą podejmowane - powiedział Nawałka.

Reklama

Remigiusz Półtorak


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.