Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Łukasz Piszczek został ojcem po raz trzeci

Klub Łukasza Piszczka, Borussia Dortmund, podzielił się z kibicami radosną nowiną dotyczącą piłkarza. Polski obrońca został bowiem po raz trzeci ojcem, gdy w środę rano urodził się jego syn Patryk.

"Gratulacje dla rodziny Piszczka! Łukasz dziś rano został ojcem małego Patryka. Cała rodzina czuje się dobrze" - poinformowało w środę w okolicach południa twitterowe konto BVB.

Malutki Patryk jest pierwszym synem obrońcy reprezentacji Polski. Wcześniej Piszczkowi urodziły się dwie córeczki.

O tym, że polski defensor spodziewa się dziecka, wiadomo było już wcześniej, bowiem tuż przed meczem z Koreą Południową Piszczek został zwolniony przez Adama Nawalkę ze zgrupowania, by ten był obecny przy narodzinach. Zamieszanie okazało się wówczas przedwczesne i "Piszczu" zdążył wrócić na zgrupowanie i zagrać w meczu na Stadionie Śląskim.

Reklama

WG

Bundesliga: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.