Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

W poniedziałek początek serii meczów towarzyskich uczestników mundialu w Rosji

W poniedziałek meczami m.in. Portugalii z Tunezją i Francji z Irlandią uczestnicy piłkarskich mistrzostw świata w Rosji rozpoczną długą serię potyczek towarzyskich. Ostatnie spotkania kontrolne zaplanowano na 12 czerwca, kiedy np. Polska podejmie Litwę.

Biało-czerwonych wcześniej (8 czerwca w Poznaniu) czeka jeszcze konfrontacja z Chile, triumfatorem dwóch ostatnich edycji Copa America, który nie awansował do tegorocznego mundialu.

Spośród ponad 50 zaplanowanych na najbliższe dwa tygodnie pojedynków najciekawiej zapowiadają się konfrontacje Francji z Włochami i USA (tych dwóch drużyn zabraknie jednak w MŚ) oraz z Szwecji z Danią, Belgii z Portugalią, Chorwacji z Brazylią i Hiszpanii ze Szwajcarią.

Bogaty program mają również grupowi rywale Polaków. Senegal zaplanował aż trzy sparingi - z Luksemburgiem (31 maja), Chorwacją (8 czerwca) i Koreą Płd. (11 czerwca), podobnie Japonia - z Ghaną (30 maja), Szwajcarią (8 czerwca) i Paragwajem (12 czerwca), natomiast Kolumbia zagra z Egiptem (1 czerwca).

Reklama


Program meczów towarzyskich z udziałem uczestników MŚ:

28 maja, poniedziałek

  • Korea Południowa - Honduras       (13.00; Daegu)
  • Turcja - Iran                     (20.15; Stambuł)
  • Włochy - Arabia Saudyjska         (20.45; St. Gallen, Szwajcaria)
  • Portugalia - Tunezja              (20.45; Braga)
  • Nigeria - Kongo                   (21.00; Abudża)
  • Francja - Irlandia                (21.00; Paryż)


29 maja, wtorek

  • Meksyk - Walia                    (3.00; Pasadena)


30 maja, środa

  • Argentyna - Haiti                 (1.00; Buenos Aires)
  • Peru - Szkocja                    (3.00; Lima)
  • Panama - Irlandia Północna        (3.00; Panama City)
  • Japonia - Ghana                   (12.25; Jokohama)
  • Austria - Rosja                   (20.45; Innsbruck)


31 maja, czwartek

  • Luksemburg - Senegal              (20.00; Luksemburg)
  • Maroko - Ukraina                  (20.00; Genewa)


1 czerwca, piątek

  • Korea Płd. - Bośnia i Hercegowina (13.00; Jeonju)
  • Australia - Czechy                (13.00; St. Poelten, Austria)
  • Tunezja - Turcja                  (20.15; Genewa)
  • Francja - Włochy                  (21.00; Nicea)
  • Egipt - Kolumbia                  (21.15; Bergamo, Włochy)


2 czerwca, sobota

  • Austria - Niemcy                  (18.00; Klagenfurt)
  • Anglia - Nigeria                  (18.15; Londyn)
  • Szwecja - Dania                   (19.45; Sztokholm)
  • Belgia - Portugalia               (20.45, Bruksela)
  • Islandia - Norwegia               (22.00, Reykjavik)


3 czerwca, niedziela

  • Meksyk - Szkocja                  (2.00, Meksyk)
  • Chorwacja - Brazylia              (16.00; Liverpool)
  • Kostaryka - Irlandia Północna     (19.00; San Josecito)
  • Arabia Saudyjska - Peru           (20.00; St. Gallen, Szwajcaria)
  • Hiszpania - Szwajcaria            (21.00; Villarreal)


4 czerwca, poniedziałek

  • Maroko - Słowacja                 (20.00; Genewa)
  • Serbia - Chile                    (21.00; Graz, Austria)


5 czerwca, wtorek

  • Rosja - Turcja                    (18.00; Moskwa)


6 czerwca, środa

  • Czechy - Nigeria                  (15.00; Schwechat, Austria)
  • Norwegia - Panama                 (19.00; Oslo)
  • Belgia - Egipt                    (20.45; Bruksela)


7 czerwca, czwartek

  • Anglia - Kostaryka                (21.00; Leeds)
  • Korea Południowa - Boliwia        (21.00; Innsbruck)
  • Portugalia - Algieria             (21.15; Lizbona)
  • Islandia - Ghana                  (22.00; Reykjavik)


8 czerwca, piątek

  • Urugwaj - Uzbekistan              (01.00; Montevideo)
  • Chorwacja - Senegal               (16.00; Osijek)
  • Iran - Litwa                      (17.00; Moskwa)
  • Szwajcaria - Japonia              (19.00; Lugano)
  • Niemcy - Arabia Saudyjska         (19.30; Leverkusen)
  • Polska - Chile                    (20.45; Poznań)


9 czerwca, sobota

  • Hiszpania - Tunezja               (20.45; Krasnodar, Rosja)
  • Węgry - Australia                 (17.30; Budapeszt)
  • Estonia - Maroko                  (18.00; Tallinn)
  • Izrael - Argentyna                (19.00; ?)
  • Szwecja - Peru                    (19.15; Goeteborg)
  • Francja - USA                     (21.00; Lyon)
  • Dania - Meksyk                    (21.00; Kopenhaga)


10 czerwca, niedziela

  • Austria - Brazylia                (16.00; Wiedeń)


11 czerwca, poniedziałek

  • Korea Południowa - Senegal        (15.00; Groedig, Austria)
  • Belgia - Kostaryka                (20.45; Bruksela)


12 czerwca, wtorek

  • Paragwaj - Japonia                (15.05; Innsbruck)
  • Polska - Litwa                    (18.00; Warszawa)
Dowiedz się więcej na temat: MŚ 2018