Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Tim Cahill zakończył reprezentacyjną karierę

Najskuteczniejszy strzelec w historii australijskiej kadry oraz uczestnik czterech piłkarskich mistrzostw świata Tim Cahill ogłosił zakończenie reprezentacyjnej kariery. 38-latek w drużynie narodowej rozegrał 107 meczów i zdobył 50 bramek.

"Żadne słowa nie są w stanie oddać tego co czułem, kiedy reprezentowałem swój kraj" - napisał na Twitterze Cahill.

26 czerwca został pierwszym Australijczykiem, który zagrał na czterech mundialach z rzędu. Tego dnia wszedł na boisko w 53. minucie meczu z Peru (0:2).

W drużynie narodowej zadebiutował 30 marca 2004 roku w meczu z RPA (1:0). Łącznie rozegrał w niej 107 spotkań. O dwa więcej ma tylko były bramkarz Mark Schwarzer.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.