Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Salah otrzymał od kibiców stukilogramowy tort urodzinowy

Stukilogramowy tort urodzinowy otrzymał z okazji 26. urodzin od kibiców piłkarz reprezentacji Egiptu Mohamed Salah. To poprawiło humor skrzydłowemu Liverpoolu, który nie wziął udziału w przegranym 0:1 meczu drużyny narodowej z Urugwajem na mundialu w Rosji.

Salah doznał kontuzji barku w finale Ligi Mistrzów 26 maja i nie wiadomo było, czy w ogóle znajdzie się w kadrze Egiptu na mistrzostwa świata. Ostatecznie do Rosji przyjechał, ale w swoim pierwszym meczu grupy A nie wystąpił. W piątek, w dniu jego urodzin, jego koledzy stracili bramkę dopiero w końcowych minutach spotkania w Jekaterynburgu.

W sobotę rano, gdy drużyna pojawiła się w swojej bazie w Groznym, Salaha przywitali kibice z ważącym sto kilogramów tortem urodzinowym w barwach narodowych i przyozdobiony złotym butem. Koledzy z drużyny zaśpiewali mu "Sto lat" po angielsku i arabsku.

Reklama

Salah zdobył 44 gole dla Liverpoolu w minionym sezonie, w tym 32 w ekstraklasie. To rekord Premier League od czasu, gdy gra w niej 20 zespołów.

Kolejnym rywalem Egiptu będzie reprezentacja gospodarzy. Spotkanie odbędzie się we wtorek w Sankt Petersburgu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.