Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Rakitić i Modrić wymienili się koszulkami po finale

Mówiono o nich, że nie przepadają za sobą, że walka po przeciwnych barykadach podczas "El Classico" rozdzieliła ich na dobre. Tymczasem Luka Modrić i Ivan Rakitić wspaniale współpracowali ze sobą na boisku, prowadząc Chorwację do wicemistrzostwa świata. Po spotkaniu finałowym generałowie środka pola wymienili się koszulkami, z wypisanymi odręcznie dedykacjami.

"Ivan, bracie, jestem ogromnie dumny, że mogłem spędzać z tobą cudowne chwile na boisku" - napisał na swojej koszulce Modrić, nim wręczył ją swojemu koledze z drużyny.

Rakitić także nie pozostał dłużny. "Luka, bracie, możliwość spędzenia z tobą tego czasu była dla mnie największą przyjemnością. Kocham cię, Rakieta" - napisał w dedykacji dla swojego partnera ze środka pola.

Swoją grą Rakitić oraz Modric zachwycili cały piłkarski świat, doskonale współpracując ze sobą, pomimo że na co dzień pierwszy z nich jest piłkarzem FC Barcelona, a drugi Realu Madryt. Gra w drużynach swoich największych wrogów nie przeszkadza im jednak w doskonałym funkcjonowaniu na korzyść reprezentacji.

Wicemistrzostwo świata jest największym sukcesem w historii piłkarskiej reprezentacji Chorwacji. W finale bałkańska ekipa przegrała po pasjonującym meczu 2-4 z Francją, a sam finał został okrzyknięty najlepszym finałem MŚ w XXI wieku.

Reklama

WG