Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Nikola Kalnić nie chce srebrnego medalu

Chorwat Nikola Kalnić, którego trener Zlatko Dalić wyrzucił z kadry po pierwszym meczu w piłkarskich mistrzostwach świata, nie chce srebrnego medalu wywalczonego przez jego kolegów.

- Dziękuję, ale ja w Rosji nie grałem - powiedział chorwackim mediom.

W końcówce spotkania z Nigerią (2-0) Dalić chciał wprowadzić do gry Kalinicia, ale ten odmówił wejścia na boisko tłumacząc się kontuzją.

Szkoleniowiec dwa dni później odesłał 30-letniego napastnika do domu.

Chorwaci byli rewelacją rosyjskiego mundialu. Dotarli aż do finału, w którym ulegli Francji 2-4. Piłkarze bałkańskiej kadry wyrazili zgodę, aby ich kolega mimo wszystko otrzymał srebrny medal, ale ten odmówił jego przyjęcia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.