Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Kirjakow pobił dziennikarza w studiu TV

Były napastnik reprezentacji Rosji i klubów Bundesligi Siergiej Kirjakow pobił w studiu telewizyjnym dziennikarza Igora Rabinera. To jakże marny rewanż za krytykę z okresu, gdy Kirjakow był trenerem Arsenału Tuła.

Do zdarzenia doszło w przerwie programu "Mecz TV". Kirjakow, w roli eksperta, miał zamienić Rabinera ze "Sport Expressu".

"Chciałeś mi coś powiedzieć?" - miał zapytać Kirjakow Rabinera. Ten nie miał mu nic do powiedzenia. W reakcji Kirjakow napadł na dziennikarza i solidnie obił mu twarz.

Kirjakow nie mógł przeboleć krytycznego tekstu, jaki napisał o nim Rabiner, gdy Siergiej prowadził Arsenał Tuła.

"Sport Express" oświadczył, że po tej napaści Kirjakow staje się persona non grata dla gazety. Zagwarantował także pomoc prawną, jeśli Rabiner zdecyduje się wystąpić do sądu przeciw napastnikowi.

Reklama

Kirjakow, w latach 1992-1998 był gwiazdą Bundesligi i dla Karlsruher SC strzelił 29 bramek w 145 meczach.


MB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.