Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Hernan Dario Gomez ustąpił ze stanowiska

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Panamy Hernan Dario Gomez ustąpił ze stanowiska. Prowadził drużynę narodową od 2014 roku i wywalczył z nią historyczny awans na mistrzostwa świata. W Rosji jego zespół przegrał wszystkie mecze i odpadł w fazie grupowej.

"Trudno jest odejść z miejsca, w którym pozostawiło się serce" - napisał 62-letni kolumbijski szkoleniowiec w liście opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej Panamskiej Federacji Piłkarskiej (FEPAFUT).

Jego podopieczni przegrali w Rosji z Belgią 0-3, Anglią 1-6 i Tunezją 1-2 w grupie G i szybko pożegnali się z turniejem. W internecie popularne były jednak obrazki przedstawiające płaczących z radości komentatorów w studio, w momencie gdy przed pierwszym spotkaniem grano panamski hymn.

Reklama

Gomez wprowadził już trzecią ekipę na mundial. W 1998 roku dokonał tego z Kolumbią, a w 2002 - z Ekwadorem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.