MŚ Rosja 2018

Mundial 2018. Ałan Dżagojew pierwszym pechowcem

Ałan Dżagojew miał być jednym z liderów reprezentacji Rosji podczas piłkarskich mistrzostw świata. Ofensywny pomocnik "Sbornej" już w pierwszej połowie meczu otwarcia z Arabią Saudyjską musiał jednak opuścić murawę stadionu na Łużnikach w Moskwie.

Dżagojew doznał kontuzji mięśniowej nie będąc atakowany przez rywala. Piłkarz przewrócił się na ziemię, trzymając się za lewo udo. Po chwili opuścił plac gry. Była 24. minuta.

Stanisław Czerczesow długo się nie namyślał. W miejsce kontuzjowanego Dżagojewa wprowadził Denisa Czeryszewa.

Przedstawiciele Rosji poinformowali, że Dżagojew przejdzie rezonans magnetyczny.

W tym momencie Rosja prowadziła już 1-0. Premierowego gola na mundialu w 2018 roku strzelił Jurij Gazinski w 12. minucie.

W czwartek podczas mistrzostw świata w Rosji odbędzie się tylko jeden mecz.