Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

MŚ Rosja 2018. Trwa szaleństwo na reprezentację. Koniec biletów na mecz z Urugwajem

Kto chce obejrzeć na stadionie listopadowy mecz towarzyski reprezentacji Polski z Meksykiem, musi się pospieszyć, bo bilety w sprzedaży internetowej szybko znikają. Dziś wyprzedano wejściówki na mecz z Urugwajem.

10 listopada o 20.45 "Biało-Czerwoni", którzy zakwalifikowali się na mundial, podejmą na PGE Narodowym w Warszawie innych finalistów, drużynę Urugwaju.

Reklama

Trzy dni później w Gdańsku (13 listopada, 20.45) kadra Adama Nawałki zmierzy się z Meksykiem, który również wystąpi na mistrzostwach świata w Rosji.

We wtorek ruszyła otwarta sprzedaż wejściówek na spotkanie z Urugwajem, które będzie pożegnalnym meczem w reprezentacji Artura Boruca. Narodowy został już "wyprzedany". Dziś wieczorem do kupienia były jeszcze pojedyncze bilety na górne trybuny za bramkami w cenie 160 zł za sztukę, ale błyskawicznie się rozeszły.

Dzisiaj rozpoczęła się otwarta sprzedaż wejściówek na spotkanie z Meksykiem. W tym przypadku w sprzedaży jest jeszcze część biletów, choć i tu rozchodzą się one w szybkim tempie. Kupić można jeszcze wejściówki za 160 i 200 zł.

Reprezentacja Polski 8 października zapewniła sobie udział w przyszłorocznych mistrzostwach świata. 1 grudnia, podczas losowania w Moskwie, "Biało-Czerwoni" poznają grupowych rywali na mundialu.

W spotkaniach eliminacji MŚ reprezentacja Polski była na trzecim miejscu w klasyfikacji drużyn z Europy z najlepszą frekwencją na trybunach. Polaków wyprzedzili jedynie Francuzi i Anglicy.

WS