Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

MŚ Rosja 2018. Marcin Kamiński kontuzjowany

Niepokojące wieści z Niemiec! Po Łukaszu Piszczku kolejny obrońca reprezentacji Polski z Bundesligi jest kontuzjowany. Tym razem chodzi o Marcina Kamińskiego, regularnie grającego w pierwszym składzie VfB Stuttgart.

W piątkowym meczu ósmej kolejki ligi niemieckiej VfB Stuttgart, z Polakiem w składzie, pokonał 2-1 FC Koeln. Kamiński już w 18. minucie musiał opuścić boisko.

Polak doznał urazu w okolicach stawu skokowego, ale dokładna diagnoza nie jest jeszcze znana.

Zaraz po meczu piłkarz trafił do szpitala na badania.

Szkoleniowiec VfB Hannes Wolf obawia się, że nie będzie mógł skorzystać z piłkarza co najmniej przez kilka tygodni, bo kontuzja wygląda na poważną.

25-letni obrońca, który do Stuttgartu trafił w 2016 roku z Lecha Poznań, w tym sezonie jest pewnym punktem obrony swojego zespołu. Regularnie ma miejsce w wyjściowym składzie.

Reklama

Adam Nawałka powołuje Kamińskiego na zgrupowania kadry. Zawodnik ma szansę na wyjazd na mundial w Rosji.

Bundesliga: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.