Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

MŚ Rosja 2018. Japonia może zagrać towarzysko z Ukrainą

Ukraina będzie wiosną przyszłego roku prawdopodobnie jednym ze sparingpartnerów Japonii, grupowego rywala polskich piłkarzy w mistrzostwach świata w Rosji.

- Otrzymaliśmy poważną ofertę od japońskiej federacji. Mecz ma się odbyć w Europie. Omówiliśmy już wszelkie szczegóły i w zasadzie trzeba tylko podpisać kontrakt - poinformował selekcjoner reprezentacji Ukrainy Andrij Szewczenko podczas konferencji prasowej.

Ukraińcy, którzy nie zakwalifikowali się do mundialu, mają w planach spotkanie towarzyskie z jeszcze innym uczestnikiem MŚ - Arabią Saudyjską. Kolejny sparing mają zagrać z Katarem.

Polska z Japonią zagra na zakończenie zmagań w grupie H turnieju w Rosji; mecz odbędzie się 28 czerwca w Wołgogradzie. Innymi rywalami "Biało-Czerwonych" w pierwszej rundzie będą zespoły Senegalu i Kolumbii.

Reklama

Formę drużyny trenera Adama Nawałki sprawdzą wcześniej m.in. Nigeria, Korea Południowa i Litwa.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.