Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

MŚ Rosja 2018. Bramkarze narzekają na mundialową piłkę

Piłkarski świat pamięta jeszcze kontrowersje wokół piłki Jabulani, którą grano podczas mistrzostw świata w 2010 roku w Republice Południowej Afryki. Wygląda na to, że historia może powtórzyć się podczas mundialu w Rosji, bowiem bramkarze już teraz narzekają na zaprezentowaną futbolówkę.

- Jest bardzo dziwna. Mogła by być lepsza - cytuje wypowiedź Davida de Gei hiszpański "As".

Zdanie bramkarza Manchesteru United podziela jego rodak, Jose Reina.

- Robi dziwne rzeczy, leci w zupełnie nieprzewidywalny sposób. Mogę się założyć, że podczas mundialu padnie około 35 goli strzelonych z dystansu, bo bardzo trudno przewidzieć, jak się zachowa. Powinni ją wymienić, jest jeszcze sporo czasu - twierdzi golkiper SSC Napoli i reprezentacji Hiszpanii.

Oficjalna piłka mundialu w Rosji nosi nazwę Adidas Telstar i została już wprowadzona do użytku. To właśnie takimi modelami piłki rozgrywane są mecze polskiej Ekstraklasy.

Reklama

Reprezentacja Polski na mundialu zmierzy się z Senegalem, Kolumbią i Japonią w grupie H. Mecz otwarcia mundialu odbędzie się 14 czerwca.

WG

MŚ Rosja 2018 - sprawdź szczegóły!


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.