Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018

Krychowiak brutalnie potraktowany. Lekarz reprezentacji uspokaja

Występ Grzegorza Krychowiaka w kolejnym meczu Premier League jest niepewny. Polak ucierpiał w środowym spotkaniu z Manchesterem City po brutalnym nadepnięciu na udo przez Fernandinho. Lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski uspokaja: "uraz nie jest groźny, ale bolesny i dokuczliwy".

Reklama

Krychowiak ucierpiał już na początku środowego starcia, przegranego na wyjeździe przez West Bromwich 0-3. Pomocnik reprezentacji kontynuował grę, ale w 33. minucie musiał opuścić boisko.

Reklama

Fernandinho nie został ukarany ani przez sędziego, ani przez angielską federację. Według niej, sędzia poinformował, że widział zdarzenie, ale uznał je za przypadkowe.

- Spokojnie, to nic poważnego. Sprawa kilku dni - powiedział Krychowiak, cytowany na "Łączy nas piłka".

- Ten uraz nie jest groźny, ale bardzo bolesny i dokuczliwy. Grzesiek ma mocno stłuczone udo. Dzisiaj czuje się już lepiej, miał badania. W najbliższych dniach będzie pracował mniej intensywnie - poinformował Jaroszewski.

- Ciężko powiedzieć, czy zagra w weekend w kolejnym spotkaniu Premier League z Southampton. Najważniejsze jednak, że nie stało mu się nic poważnego - dodał lekarz reprezentacji Polski na "Łączy nas piłka".

Premier League: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

WS