Anglia - Brazylia. Gareth Southgate: Jeśli ktoś jest wart 200 mln funtów, to Neymar
Reprezentację Anglii czeka we wtorek (14 listopada) poważny sprawdzian przed zbliżającymi się mistrzostwami świata - mecz z Brazylią na Wembley. Trener Gareth Southgate komplementuje rywali i ich największą gwiazdę - Neymara.
"Jest jednym z najlepszych piłkarzy. Musimy być odpowiednio przygotowani, bo znakomicie grają z kontry, a indywidualnie też trzeba bardzo uważnie grać przeciwko niemu" - powiedział trener reprezentacji Anglii.
"Czy jest wart 200 mln funtów? Jeśli ktoś jest, to właśnie on" - odpowiedział Southgate.
"Canarinhos" wygrali rozgrywki eliminacyjne w Ameryce Południowej. W 18 spotkaniach zdobyli 41 punktów, aż o 10 więcej niż wicelider - Urugwaj.
"Rozbili wszystkich w kwalifikacjach w Ameryce Południowej, gdzie droga do finałów jest najcięższa, więc mecz z nimi będzie dla nas wielkim sprawdzianem" - przyznał Southgate.
Selekcjoner Anglii powiedział, że ma już gotowy skład na mundial, ale jest otwarty ewentualne zmiany i wciąż przygląda się piłkarzom.
MZ
Wyrażaj emocje pomagając!
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004 (SKOPIUJ NUMER KONTA).
Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.