Mistrzostwa świata 2014

MŚ 2014: Oto dokładny terminarz

Zaplanowany na 12 czerwca mecz gospodarza Brazylii z Chorwacją w Sao Paulo zainaugurował piłkarskie mistrzostwa świata. Finał zostanie rozegrany 13 lipca w Rio de Janeiro.

Do 1/8 finału awansują po dwie najlepsze reprezentacje z każdej grupy. 

Sprawdź, kto dzisiaj gra na mundialu i śledź wynik LIVE!

Terminarz mistrzostw świata (godziny według czasu w Polsce):

12 czerwca, czwartek

grupa A: Brazylia - Chorwacja 3-1 (godz. 22.00, Sao Paulo)

13 czerwca, piątek

grupa A: Meksyk - Kamerun 1-0 (godz. 18.00, Natal)

grupa B: Hiszpania - Holandia 1-5 (godz. 21.00, Salvador)

grupa B: Chile - Australia 3-1 (godz. 00.00, Cuiaba)

14 czerwca, sobota

grupa C: Kolumbia - Grecja 3-0 (godz. 18.00, Belo Horizonte)

grupa D: Urugwaj - Kostaryka 1-3 (godz. 21.00, Fortaleza)

grupa D: Anglia - Włochy 1-2 (godz. 00.00, Manaus)

grupa C: Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 2-1 (godz. 03.00, Recife)

15 czerwca, niedziela

grupa E: Szwajcaria - Ekwador 2-1 (godz.18.00, Brasilia)

grupa E: Francja - Honduras 3-0 (godz. 21.00, Porto Alegre)

grupa F: Argentyna - Bośnia i Hercegowina 2-1 (godz. 00.00, Rio de Janeiro)

16 czerwca, poniedziałek

grupa G: Niemcy - Portugalia 4-0 (godz. 18.00, Salvador)

grupa F: Iran - Nigeria 0-0 (godz. 21.00, Kurytyba)

grupa G: Ghana - USA 1-2 (godz. 00.00, Natal)

17 czerwca, wtorek

grupa H: Belgia - Algieria 2-1 (godz. 18.00, Belo Horizonte)

grupa A: Brazylia - Meksyk 0-0 (godz. 21.00, Fortaleza)

grupa H: Rosja - Korea Płd. 1-1 (godz. 00.00, Cuiaba)

18 czerwca, środa

grupa B: Australia - Holandia 2-3 (godz. 18.00, Porto Alegre)

grupa B: Hiszpania - Chile 0-2 (godz. 21.00, Rio de Janeiro)

grupa A: Kamerun - Chorwacja 0-4 (godz. 00.00, Manaus)

19 czerwca, czwartek

grupa C: Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2-1 (godz. 18.00, Brasilia)

grupa D: Urugwaj - Anglia 2-1 (godz. 21.00, Sao Paulo)

grupa C: Japonia - Grecja 0-0 (godz. 00.00, Natal)

20 czerwca, piątek

grupa D: Włochy - Kostaryka 0-1 (godz. 18.00, Recife)

grupa E: Szwajcaria - Francja 2-5 (godz. 21.00, Salvador)

grupa E: Honduras - Ekwador 1-2 (godz. 00.00, Kurytyba)

21 czerwca, sobota

grupa F: Argentyna - Iran 1-0 (godz. 18.00, Belo Horizonte)

grupa G: Niemcy - Ghana 2-2 (godz. 21.00, Fortaleza)

grupa F: Nigeria - Bośnia i Hercegowina 1-0 (godz. 00.00, Cuiaba)

22 czerwca, niedziela

grupa H: Belgia - Rosja 1-0 (godz. 18.00, Rio de Janeiro)

grupa H: Korea Płd. - Algieria 2-4 (godz. 21.00, Porto Alegre)

grupa G: USA - Portugalia 2-2 (godz. 00.00, Manaus)

23 czerwca, poniedziałek

grupa B: Australia - Hiszpania 0-3 (godz. 18.00, Kurytyba)

grupa B: Holandia - Chile 2-0 (godz. 18.00, Sao Paulo)

grupa A: Kamerun - Brazylia 1-4 (godz. 22.00, Brasilia)

grupa A: Chorwacja - Meksyk 1-3 (godz. 22.00, Recife)

24 czerwca, wtorek

grupa D: Włochy - Urugwaj 0-1 (godz. 18.00, Natal)

grupa D: Kostaryka - Anglia 0-0 (godz. 18.00, Belo Horizonte)

grupa C: Japonia - Kolumbia 1-4 (godz. 22.00, Cuiaba)

grupa C: Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej 2-1 (godz. 22.00, Fortaleza)

25 czerwca, środa

grupa F: Nigeria - Argentyna 2-3 (godz. 18.00, Porto Alegre)

grupa F: Bośnia i Hercegowina - Iran 3-1 (godz. 18.00, Salvador)

grupa E: Honduras - Szwajcaria 0-3 (godz. 22.00, Manaus)

grupa E: Ekwador - Francja 0-0 (godz. 22.00, Rio de Janeiro)

26 czerwca, czwartek

grupa G: USA - Niemcy 0-1 (godz. 18.00, Recife)

grupa G: Portugalia - Ghana 2-1 (godz. 18.00, Brasilia) TVP 1

grupa H: Korea Płd. - Belgia 0-1 (godz. 22.00, Sao Paulo)

grupa H: Algieria - Rosja 1-1 (godz. 22.00, Kurytyba)

Zobacz terminarz i tabele MŚ w Brazylii

28 czerwca, sobota

1/8 finału: Brazylia - Chile 1-1, 3-2 w karnych (godz. 18.00, Belo Horizonte)

1/8 finału: Kolumbia - Urugwaj 2-0 (godz. 22.00, Rio de Janeiro)

29 czerwca, niedziela

1/8 finału: Holandia - Meksyk 2-1 (godz. 18.00, Fortaleza)

1/8 finału: Kostaryka - Grecja 1-1, 5-3 w karnych (godz. 22.00, Recife)

30 czerwca, poniedziałek

1/8 finału: Francja - Nigeria 2-0 (godz. 18.00, Brasilia)

1/8 finału: Niemcy - Algieria 2-1 po dogrywce (godz. 22.00, Porto Alegre)

1 lipca, wtorek

1/8 finału: Argentyna - Szwajcaria 1-0 po dogrywce (godz. 18.00, Sao Paulo)

1/8 finału:   Belgia - USA 2-1 po dogrywce (godz. 22.00, Salvador)

4 lipca, piątek

1/4 finału: 1) Francja - Niemcy 0-1 (godz. 18.00, Rio de Janeiro)

1/4 finału: 2) Brazylia - Kolumbia 2-1 (godz. 22.00, Fortaleza)

5 lipca, sobota

1/4 finału: 3) Argentyna - Belgia 1-0 (godz. 18.00, Brasilia)

1/4 finału: 4) Holandia - Kostaryka 0-0, karne 4-3 (godz. 22.00, Salvador)

8 lipca, wtorek

1/2 finału: Niemcy - Brazylia 7-1 (godz. 22.00, Belo Horizonte) TVP 2, TVP Sport

9 lipca, środa

1/2 finału: Argentyna - Holandia 0-0, 4-2 w karnych (godz. 22.00, Sao Paulo)

12 lipca, sobota

mecz o 3. miejsce: Holandia - Brazylia 3-0 (godz. 22.00, Brasilia)

13 lipca, niedziela

finał: Niemcy - Argentyna 1-0 po dogrywce (godz. 21.00, Rio de Janeiro)