Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

Włochy - Irlandia 0-0. Groźna kontuzja Montolivo

Fatalnie zakończył się mecz kontrolny z Irlandią dla kapitana reprezentacji Włoch - Riccardo Montolivo. Piłkarz został odwieziony do szpitala. Badania wykazały złamanie kości piszczelowej. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Piłkarz straci nie tylko mistrzostwa świata, ale także początek przyszłego sezonu.

Montolivo opuścił boisko po starciu w 10. minucie z irlandzkim obrońcą Alexem Pearce'em.

Zawodnik AC Milan został odwieziony do szpitala z podejrzeniem złamania nogi. Zastępujący go Alberto Aquilani również opuścił bosko przed przerwą z powodu urazu.

W mistrzostwach świata Włosi wystąpią w grupie D obok Urugwaju, Kostaryki i Anglii. Irlandczycy natomiast będą rywalami grupowymi Polaków w eliminacjach Euro 2016.

Włochy - Irlandia 0-0

 

 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama