Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

Ronaldo: Tylko Brazylia jest w stanie pokonać Niemców

- Sądzę, że na mecz z Kolumbią Scolari przygotuje nową taktykę. Nie wiem dokładnie jaką, ale zespół będzie wyglądał inaczej niż w spotkaniu z Chile - powiedział legendarny brazylijski piłkarz Ronaldo.

W piątek w Fortalezie (godz. 22.00) gospodarze mundialu zmierzą się z Kolumbią, a stawką spotkania jest awans do najlepszej czwórki. Kibice "Canarinhos" liczą przede wszystkim na dobrą postawę Neymara.

"Od dłuższego czasu obserwuję Neymara. Jest spokojny i zrelaksowany. Skupia się na dobrej grze i strzelaniu goli. Nawet jeżeli ciąży na nim ogromna presja - świetnie sobie z nią radzi" - podkreślił Ronaldo.

"Marzę o finale Brazylia - Argentyna. Moim zdaniem to jednak Niemcy są największym faworytem do zwycięstwa. Jeżeli pokonają Francję, a Brazylia wygra z Kolumbią, to "Canarinhos" mają największe szanse, żeby pokonać Niemców w półfinale" - stwierdził.

"Fascynujemy się grą utalentowanych "10", ale tęsknię za bramkostrzelnymi napastnikami. Mamy szczęście oglądać fantastyczną technikę młodych, ofensywnie grających zawodników. Tegoroczny mundial jest pełen niesamowitych meczów i efektownych bramek. Kibice muszą być zadowoleni z piłkarskiego poziomu tego turnieju." - zakończył Ronaldo.

Reklama

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Francja - Niemcy!

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Brazylia - Kolumbia!

Sprawdź plan transmisji telewizyjnych z mundialu w Brazylii


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje