Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

Neymar opuścił kwaterę reprezentacji Brazylii

Kontuzjowany Neymar helikopterem został zabrany z kwatery brazylijskiej kadry w Teresopolis. Piłkarz Barcelony, który w ćwierćfinale mistrzostw świata z Kolumbią (2:1) po faulu Juana Zunigi doznał pęknięcia kręgu lędźwiowego, najbliższe dni spędzi z rodziną.

22-letni zawodnik chciał zostać z drużyną, która we wtorek zmierzy się z Niemcami w półfinale mundialu, ale lekarze zalecili mu leżenie w łóżku, więc postanowił opuścić hotel.

Brazylijskie media podały, że Neymar przenosi się do Guaruji, gdzie mieszka jego rodzina i tam też będzie poddawany rehabilitacji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy