Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

MŚ 2014: Szaman odprawił rytuały przed spotkaniem Meksyk - Kamerun

Meksykański szaman Antonio Vazquez, nazywający sam siebie „Wielkim Czarnoksiężnikiem” i jego asystenci wykonali rytuał, mający pomóc piłkarzom reprezentacji Meksyku odnieść sukces na mundialu. Opowiedział też o czarnoksiężnikach z Kamerunu, którzy przybyli do Brazylii wspierać swoich rodaków.

Antonio Vazquez i jego asystenci również wykonywane rytuały mające na celu ochronę Meksyku w piłce nożnej podczas turnieju.

Vazquez powiedział, że negatywne czary zostały rzucone na meksykańską drużynę przez szamanów i czarowników z Kamerunu. Przyznał że wykonał pewne rytuały w celu zrównoważenia zaklęć.

"Teraz Kamerun ma już 200 czarowników w Brazylii. Oni będą rzucali czary z zewnątrz stadionu, grać na perkusjach, ubrani w stroje z piórami" - oznajmił meksykański szaman.

"To jest bardzo interesujące, ponieważ jest to magia Afryki. Oni mają do czynienia z siłami natury. Pracujemy z nimi" - dodał.

Reklama

Podkreślił, że rytuały przeciwwagi nie były skierowane przeciwko ludności Kamerunu, ale miały na celu utrzymanie czystości gry bez ingerencji magii.

Podczas rytuałów, "Wielki Warlock" spryskał flagę Kamerunu za pomocą cieczy, która jego zdaniem jest sekretnym eliksirem, którego celem jest zrównoważenie magii.

Po odbyciu rytuału, oznajmił, że Meksyk dotrze do ćwierćfinału.

Brodaty szaman przewiduje to, co się wydarzy na arenie międzynarodowej oraz w życiu gwiazd od 1980 roku, w oparciu o karty tarota. Jednak jego przepowiednie nie zawsze się sprawdzają.

Turniej odbywa się w dniach od 12 czerwca do 13 lipca. Meksyk zagra z Kamerunem w piątek, 13 czerwca o 18:00 polskiego czasu.

Śledź terminarz i wyniki grupy A na MŚ w Brazylii!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL