Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

MŚ 2014 - Samir Nasri: To szok, chociaż byłem gotowy, że nie pojadę na mundial

Selekcjoner Francuzów Didier Deschamps nie bierze na mundial do Brazylii Samira Nasriego. Gwiazda Manchesteru City zapewnia, że była na to gotowa, choć z drugiej strony przyznaje, że to dla niej szok.

Nasri w niedzielę wywalczył z "The Citizens" mistrzostwo Anglii, a dwa dni później dowiedział się, że nie jedzie na mistrzostwa świata. Decyzja Deschampsa mocno zaskoczyła światową opinię.

Nasri zapewnia, że był na to przygotowany.

- Spodziewałem się tego - powiedział w rozmowie ze Sky Sports News. - Wiedziałem wcześniej, czasami czuje się takie rzeczy - dodał piłkarz.

- Kiedy chcesz porozmawiać z trenerem, ale on nie chce rozmawiać z tobą, już wiesz, że nie jedziesz na mundial - przyznał Nasri.

Reklama

- Byłem na to przygotowany mentalnie - powiedział 26-letni gwiazdor Manchesteru City. - To był szok, ale byłem gotowy, więc wszystko jest w porządku - stara się nie robić problemu z całej sytuacji Nasri.

Brak powołania Nasriego zaskoczył między innymi fanów klubu z Manchesteru.

- Skoro ludzie o tym mówią, to znaczy, że coś w tym jest. Ale respektuję wybór selekcjonera - powiedział Nasri.

- Życzę powodzenia francuskiej reprezentacji. Potrzebuję trochę czasu, żeby o tym pomyśleć, bo to już drugi raz jak Francja jedzie na mundial beze mnie - podsumował piłkarz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama