Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

​MŚ 2014: Oto wielka tajemnica Sergia Romera - bohatera karnych

Dziennikarze wytropili, co tak dobrze skoncentrowało bramkarza Argentyny Sergia Romera przed rzutami karnymi w półfinale z Holandią!


Kto wygra? Argentyna, czy Niemcy? Decyduj!

Historia brzmi, jakby była wyjęta prosto z baśni, ale w odróżnieniu od niej, jest prawdziwa.

Przed decydującymi karnymi w batalii z Holandią, Romero wyjął ze spodenek papierek, szybko przeleciał go wzrokiem i znowu skoncentrował się na zadaniu, czyli obronie rzutów karnych.

- To jest kilka wierszy, jakie napisałam do niego w 2008 roku i od tego czasu zawsze nosi je przy sobie. Na boisku ma je w krótkich spodenkach, a później trzyma je w portfelu - powiedziała żona bramkarza - Eliana Guercio, która jest piękną modelką.

Reklama

Tak zmobilizowany przez ukochaną, złapał dwie "jedenastki" - Rona Vlaara i Wesleya Sneijdera, by wprowadzić Argentynę do finału! Po 24 latach oczekiwania.

Sergio Romero z Elianą poznali się tuż przed igrzyskami w Pekinie, na których Romero wespół z Leo Messim wywalczyli złote medale.

Co jest napisane na tym skrawku papieru?

- Kocham cię, ale więcej nie zdradzę - powiedziała Eliana.

Zapytany o ten liścik Sergio Romero, odparł tylko: - To zbyt osobiste.

27-letni Romero jest o 10 lat młodszy od swej małżonki, ale to zupełnie nie przeszkadza ich związkowi. Czy motywacja ukochanej pomoże Romero także w finale z Niemcami?

Żebyście nie myśleli, że Romero nie jest w stanie nic wygrać bez kobiety swego życia, dodamy tylko, że ten bramkarz wygrał mistrzostwo świata do lat 21 w 2007 roku, gdy nie znał jeszcze Eliany.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL