Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

MŚ 2014: Kibice Kolumbii i Urugwaju gotowi na starcie obu ekip

Kibice Kolumbii i Urugwaju w sobotę świetnie bawili się na plaży w Rio de Janeiro. Fani śpiewali i tańczyli. Kolumbia zagra z Urugwajem na słynnej Maracanie w 1/8 finału mundialu.

Jeden z fanów z Kolumbii, Juan David Correa Lopez, przyznał, że Urugwaj to silny przeciwnik, ale uważa, że Kolumbia może wygrać ten mecz: ''Będzie bardzo trudno awansować ze względu na przeciwnika. Ale naprawdę myślę, że Kolumbia zaprezentuje się świetnie, pokona Urugwaj i przejdzie do następnej rundy w Pucharze Świata. Mam nadzieję, że będzie tak aż do ostatniego meczu.''

Kibice kolumbijscy na plaży nosili flagi swojego kraju i śpiewali: "Kolumbia, moja ukochana ziemia, ziemia wiary i szczęścia. Zaśpiewajmy wszystkim hymn pokoju i harmonii.''
Fani "Urusów" pokazali swoje poparcie dla Luisa Suareza, który nie zagra już na mistrzostwach świata ze względu na karę jaką otrzymał za ugryzienie Giorgio Chielliniego podczas ostatniego spotkania grupowego przeciw reprezentacji Włoch. Około 250 protestujących przeciwko decyzji FIFA maszerowało przez plażę Copacabana.
''Chciałabym powiedzieć, że to zbyt wielka kara dla Suareza. Straciliśmy świetnego gracza. Mimo to myślę, że Urugwaj wygra ten mecz, nawet bez Suareza" - powiedziała fanka z Urugwaju, Ligia Jenon.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL