Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

MŚ 2014 - Joachim Loew po meczu z Ghaną: To pojedynek bokserów w wadze ciężkiej

- Ten mecz był niczym pojedynek bokserów w wadze ciężkiej i to toczony w szalonym tempie. Piłkarze dali z siebie wszystko - powiedział po remisie 2-2 z Ghaną Joachim Loew, trener reprezentacji Niemiec.

- Zawodnicy pokazali ducha walki i choć przegrywali, to odrobili stratę. Nasza sytuacja niewiele się zmieniła. Chcemy wygrać ostatnie spotkanie i do 1/8 finału awansować z pierwszego miejsca - dodał Loew.

- To mój 20. mecz na mundialu i 15. gol. To całkiem niezły dorobek. Teraz jednak najważniejsze jest zagrać dobre spotkanie przeciwko Stanom Zjednoczonym - powiedział Miroslav Klose, napastnik Niemiec.

- Taktycznie nie zagraliśmy tak, jak planowaliśmy. Wciąż jednak wszystko jest w naszych rękach. Najważniejsze, abyśmy w najbliższych dniach odnaleźli koncentrację - powiedział Sami Khedira, pomocnik Niemiec.

Reklama

- To był dobry mecz, a przeciwko Niemcom zawsze gra się ciężko. Daliśmy z siebie wszystko i stworzyliśmy kilka dogodnych okazji. Nasza sytuacja nie jest dobra. Po dwóch spotkaniach na koncie mamy tylko jeden punkt. Tym razem jednak moi piłkarze spisali się znacznie lepiej niż przeciwko USA. Nie chcę rozpamiętywać tamtego meczu. Mamy młody, utalentowany zespół i z optymizmem patrzę w przyszłość - ocenił James Appiah, trener Ghany.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy