Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

MŚ 2014: Ghańczycy gotowi na mecz z Niemcami

Ghana będzie chciała zachować nadzieje na wyjście z grupy G i postara się powalczyć z Niemcami o zwycięstwo. Spotkanie obu ekip odbędzie się w sobotę, 21 czerwca w Fortaleza o 21:00 polskiego czasu.

Obie drużyny spotkały się na mistrzostwach świata cztery lata temu. Wówczas wygrali Niemcy po indywidualnej akcji Mesuta Ozila, który dał swojemu zespołowi zwycięstwo.
W tym spotkaniu przeciwko sobie mogą zagrać bracia Boateng: Kevin-Prince w reprezentacji Ghany oraz Jerome w reprezentacji Niemiec.
"To nie jest pierwszy raz, gdy Kevin będzie grał przeciwko swojemu bratu, doświadczał tego często w ostatnich czterech latach. Teraz gra w Schalke, a Jerome w Bayernie Monachium, więc nie jest to coś nowego lub coś, co będzie go rozpraszać. Sam grałem z moim bratem i myślę, że to jest coś fantastycznego, nie każdy ma okazję zagrać z bratem w jednej drużynie na tym poziomie, ale co ważne nie jest to, aby grać razem, ale aby uzyskać wyniki wraz z całym zespołem" - powiedział pomocnik Ghany Andre Ayew.

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje