Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

MŚ 2014: Eto'o potwierdził, że nie zagra z Chorwacją

Piłkarz reprezentacji Kamerunu Samuel Eto'o poinformował, że z powodu kontuzji raczej nie wystąpi w meczu grupy A mistrzostw świata z Chorwacją w Manaus w nocy z środy na czwartek polskiego czasu. Możliwe, że opuści także kolejne spotkanie, z Brazylią.

"Lekarze potwierdzili! Prawdopodobnie nie będę w stanie zagrać z Chorwacją z powodu urazu kolana, który powoduje ból" - napisał Eto'o na Twitterze.

Z kolejnych informacji płynących z obozu kameruńskiej ekipy wynika, że piłkarz Chelsea Londyn opuści nie tylko mecz z Chorwacją, ale być może również ostatnie spotkanie grupowe - 23 czerwca z gospodarzem turnieju, Brazylią.

"Eto'o został poinformowany przez lekarzy, że nie może grać przez 10 dni" - powiedział rzecznik prasowy reprezentacji Kamerunu Laurence Fotso.

Sytuacja "Nieposkromionych lwów" jest więc coraz trudniejsza. Afrykański zespół przegrał w piątek z Meksykiem 0:1, znacznie zmniejszając swoje szanse awansu do 1/8 finału. 33-letni Eto'o narzeka na problemy z kolanem już od dłuższego czasu. "Od trzech i pół miesiąca nie miałem czasu na powrót do normalnej dyspozycji. Nawet w okresie przygotowawczym do mundialu nie uczestniczyłem w zbyt wielu treningach" - powiedział w niedzielę zawodnik w wywiadzie dla kameruńskiej telewizji.

Reklama

Piłkarz reprezentacji Kamerunu Samuel Eto'o poinformował w poniedziałek, że raczej nie wystąpi w meczu grupy A mistrzostw świata z Chorwacją w Manaus w nocy ze środy na czwartek polskiego czasu. Słynny napastnik narzeka na problem z kolanem.

Kamerun przegrał pierwszy mecz grupy A z Meksykiem 0-1. Po spotkaniu z Chorwacją zagra jeszcze 23 czerwca z gospodarzem turnieju - Brazylią.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje