Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

Luka Modrić nie zagra z Kamerunem?

Lider reprezentacji Chorwacji Luka Modrić może nie zagrać przeciwko Kamerunowi w 2. kolejce grupy A mistrzostw świata. Chorwat narzeka na uraz stopy.

"Nie ma żadnego złamania kości, ale Modrić nie może założyć buta. Za dwa dni będziemy mądrzejsi. Na razie nie jest dobrze, stopa jest spuchnięta, bardzo boli Lukę i nie wiadomo, czy będzie mógł zagrać z Kamerunem" - powiedział lekarz chorwackiej reprezentacji Boris Nemeć.

Reklama

Po inauguracyjnej porażce z Brazylią 1-3 chorwaccy zawodnicy wrócili do swej bazy w Mata de Sao Joao. Jedynie Modrić wraz z doktorem udał się na badania rezonansem magnetycznym do Salvadoru. Powodem było silne uderzenie w stopę, jakie otrzymał podczas otwierającego mundial spotkania w Sao Paulo.

W piątek Chorwaci mieli lekki trening, ale nie na boisku, tylko w sali fitness, zaś w sobotę mają dzień wolny. "Mam nadzieję, że w pełni sił pojedziemy na mecz z Kamerunem" - powiedział trener Niko Kovać, który będzie mógł już skorzystać z pauzującego za kartki w pierwszym spotkaniu Mario Mandzukicia.

Oprócz Chorwacji, Kamerunu i Brazylii, w grupie A rywalizuje też Meksyk. 

Dowiedz się więcej na temat: Luka Modrić